консультація ОРТОПЕДА-ТРАВМАТОЛОГА
лікування захворювань хребта та суглобівЛікар ортопед-травматолог займається діагностикою та лікуванням деформацій кістково-м'язової системи (вроджених, набутих або які виникли на тлі інших захворювань).

На прийомі лікар ознайомлюється зі скаргами пацієнта, проводить детальний огляд та функціональне тестування рухливості суглобів, виявляє можливі порушення. За результатами збору анамнезу, лікар складає план лікування та рекомендації з реабілітації.

СКАРГИ, З ЯКИМИ ВАРТО ЗВЕРТАТИСЯ ДО ОРТОПЕДА-ТРАВМАТОЛОГА:

- больові відчуття у кінцівках, шиї, спині, попереку, суглобах, як гострі, так і хронічні;
- деформації хребта: кіфоз, лордоз, сколіоз;
- болючість під час виконання рухів;
- наявність утворень, виростів на кістках чи суглобах;
- змінені патерни ходьби;
- інфекційні та запальні хвороби кісткового апарату;
- м'язові спазми;
- травми або забиття суглобів.

Слід зазначити, що консультація ортопеда-травматолога потрібна не лише при травмі чи захворюванні опорно-рухового апарату. Доцільним є профілактичний огляд, який допоможе виявити деякі приховані проблеми опорно-рухового апарату.


КОЛИ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЛІКАРЯ?
Звертайтесь в АКСІС та будьте здорові!
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
ЩО ЛІКУЄ ОРТОПЕД-ТРАВМАТОЛОГ?
СУЧАСНІ МЕТОДИ
ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ СУГЛОБІВ
 • ДІАГНОСТИКА ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ
  Якщо ви стали помічати болі в шиї або у спині, відчуваєте посттравматичний синдром, головні болі – це вагомий привід звернутися до лікаря-невролога. Тільки своєчасна діагностика і лікування допоможе запобігти розвиток незворотних наслідків.
 • ФІЗИЧНА ТА МЕДИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ
  Фізична реабілітація — це напрям в медицині, метою якої є відновлення фізіологічних функцій опорно-рухової та м'язової системи. У роботі використовуємо сучасні методики та маємо у своєму розпорядженні все необхідне обладнання. Це допомагає розв'язувати різні проблеми зі здоров'ям, щоб ви нарешті могли жити без болю!
 • ФІЗІОТЕРАПІЯ ТА ОЗДОРОВЧІ ПРОЦЕДУРИ
  Фізіотерапія та лікувальний масаж – ефективні методи оздоровлення опорно-рухового апарату та організму, здатний усунути біль та м'язові спазми, зняти набряки та запальний процес.
 • ЛІКУВАЛЬНІ БЛОКАДИ
  Сучасні ефективні методи усунення гострого больового синдрому. Лікувальні блокади швидко знімають біль. Через деякий час зменшується набряк, запалення, спазм м'язів та судин. Це призводить до стійкого покращення стану.
Відгуки
Залишіть заявку на консультацію до лікаря ортопеда-травматолога
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Made on
Tilda