консультація ОРТОПЕДА-ТРАВМАТОЛОГА
лікування захворювань хребта та суглобів

Захворювання опорно-рухового апарату суттєво впливають на фізичну активність і можливість дотриматися звичного способу життя.

Профільний лікар-ортопед точно визначить причину захворювання, проведе діагностику, поставить діагноз і грамотно складе план лікування.

У деяких складних випадках для уточнення діагнозу можливе направлення на МРТ або КТ.

Звертайтеся в АКСІС та будьте здорові!

Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
ЩО ЛІКУЄ ОРТОПЕД-ТРАВМАТОЛОГ?
СУЧАСНІ МЕТОДИ
ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ СУГЛОБІВ
 • ДІАГНОСТИКА ОПОРНО-РУХОВОГО АПАРАТУ
  Якщо ви стали помічати болі в шиї або у спині, відчуваєте посттравматичний синдром, головні болі – це вагомий привід звернутися до лікаря-невролога. Тільки своєчасна діагностика і лікування допоможе запобігти розвиток незворотних наслідків.
 • ФІЗИЧНА ТА МЕДИЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ
  Фізична реабілітація — це напрям в медицині, метою якої є відновлення фізіологічних функцій опорно-рухової та м'язової системи. У роботі використовуємо сучасні методики та маємо у своєму розпорядженні все необхідне обладнання. Це допомагає розв'язувати різні проблеми зі здоров'ям, щоб ви нарешті могли жити без болю!
 • ФІЗІОТЕРАПІЯ ТА ОЗДОРОВЧІ ПРОЦЕДУРИ
  Фізіотерапія та лікувальний масаж – ефективні методи оздоровлення опорно-рухового апарату та організму, здатний усунути біль та м'язові спазми, зняти набряки та запальний процес.
 • ЛІКУВАЛЬНІ БЛОКАДИ
  Сучасні ефективні методи усунення гострого больового синдрому. Лікувальні блокади швидко знімають біль. Через деякий час зменшується набряк, запалення, спазм м'язів та судин. Це призводить до стійкого покращення стану.
Відгуки
Залишіть заявку на консультацію до лікаря ортопеда-травматолога
Натискаючи на кнопку, ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності
Made on
Tilda